Loading

Hava Yolu İhracat Operasyonu


Hava Yolu İhracat Operasyonu

Uluslararası Hava Yolu taşımacılığı, hava ulaştırma maliyetlerinin düşmesi, kapasite artışına bağlı olarak lojistik firmalarının bu alandaki yatırımlarının artmasıyla son yıllarda daha sık tercih edilir hale gelmiştir.

Dünya genelinde Hava Yolu taşımacılığına entegre Hava alanlarında kullanılan uluslar arası standartlar, teknolojik imkanlar ve eğitimli personel sayesinde yer hizmetleri ve gümrük işlemlerinin hızlı sonuçlandırılması açısından ele aldığımızda kendi farkını ortaya koymaktadır. Hava Yolu taşımacılığının en büyük avantajlarından biri, zaman tasarrufu sağlayarak ulaştırılmak istenen ürün veya ürün gruplarının hızlı bir şekilde ilgili adrese teslim edilmesine olanak sağlamasıdır.. Dünya genelinde Hava Yolu taşımacılığına entegre Hava alanlarında kullanılan uluslar arası standartlar, teknolojik imkanlar ve eğitimli personel sayesinde yer hizmetleri ve gümrük işlemleri hızlı sonuçlandırılmaktadır.

FD Dış Ticaret olarak Hava Yolu ile talep ettiğiniz ürünlerin satın alma faaliyetlerinin yürütülmesi, ürünlerin sandıklama işleminin gerçekleşmesi, optimum fiyat performansı sunarak uygun uçak tarifesinin bulunması, gümrükleme sürecinin işletilmesi ve kaliteli hizmet anlayışımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Haberler


İhracat Havayolu Navlunu Nasıl Hesaplanır?


İster gümrüksüz hava kargo gönderileri olsun; isterse de gümrüklü havayolu
taşımaları olsun, ihracat havayolu navlun fiyatının hesaplanması için ilk ...

Akreditif Danışmanlık Nedir? Nasıl İşler? Neleri Kapsar?


Akreditif, ihracat ve ithalat işlemlerinde kullanılan diğer ödeme yöntemlerinden
daha zorlu operasyonel süreçlere sahip olmasıyla ayrılmaktadır.

Akreditif diğer ...

Dünya Çapında En Fazla Dış Ticaret Açığı Veren Ülkeler Hangileridir?


Bir ülkenin, yapmış olduğu ithalat aynı

dönem içerisinde gerçekleştirmiş
olduğu ihracattan fazla ise söz konusu ülkenin dış ticaret açığı verm...